برگزاری جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان بهارستان

بیست و چهارمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان بهارستان پس از اصلاح قانون نظام صنفی با حضور فرماندار و اعضای کمیسیون در محل اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. به گزارش بهارستانه،در این جلسه دکتر سعید ناجی طی سخنانی با اشاره به تراکم صنوف و لزوم ساماندهی واحدهای صنفی در شهرستان بهارستان […]

بیست و چهارمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان بهارستان پس از اصلاح قانون نظام صنفی با حضور فرماندار و اعضای کمیسیون در محل اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

به گزارش بهارستانه،در این جلسه دکتر سعید ناجی طی سخنانی با اشاره به تراکم صنوف و لزوم ساماندهی واحدهای صنفی در شهرستان بهارستان از اعضای کمیسیون خواستند تا فعالیت های صنفی بر اساس رعایت مقررات و اجرای کامل قوانین نظام صنفی صورت پذیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان تأکید نمود: مدیران دستگاه های عضو کمیسیون ترتیبی اتخاذ نمایند تا بر اساس قانون، رؤسا یا معاونان به عنوان عضو ثابت در جلسات شرکت نمایند تا مصوبات و تصمیمات متخذه از پشتوانه محکم و قوی برخوردار باشد.

گفتنی است در شهرستان بهارستان بالغ بر ۱۸ هزار واحد صنفی بصورت فعال حضور دارند که نظارت ، مدیریت و ساماندهی این قشر بنابر ماده ۱۰ قانون نظام صنفیبر عهده کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی بوده و دراین قانون در خصوص برقراری ارتباط و ایجاد هماهنگی بین اتحادیه ها و اتاق اصناف با سازمانها و دستگاههای دولتی درراستای وظایف واختیارات آنها تاکید شده است.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.