برگزاری جلسه مدیران مدارس دوره اول متوسطه شهرستان بهارستان

به گزارش بهارستانه، جلسه کارگروهی مدیران مدارس دوره اول متوسطه منطقه توسط کارشناسی این مقطع در مدارس دکتر حسابی و شیخ کلینی برگزار شد. در این نشست که با حضور فاضل مرادی، معاون آموزش ناحیه2 بهارستان برگزار گردید، طرح های آموزشی اداره کل شهرستان های استان تهران و برنامه های اجرایی منطقه در سال تحصیلی […]

به گزارش بهارستانه، جلسه کارگروهی مدیران مدارس دوره اول متوسطه منطقه توسط کارشناسی این مقطع در مدارس دکتر حسابی و شیخ کلینی برگزار شد.

در این نشست که با حضور فاضل مرادی، معاون آموزش ناحیه2 بهارستان برگزار گردید، طرح های آموزشی اداره کل شهرستان های استان تهران و برنامه های اجرایی منطقه در سال تحصیلی 93-92 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه هم اندیشی، کارشناس مقطع تحصیلی دوره اول متوسطه ناحیه2 بهارستان، ضمن تقدیر از مدیران توانمند منطقه، توضیحاتی پیرامون نحوه مطلوب اجرای برنامه ها در سال تحصیلی جاری ارائه نمود. محمد موسی زاده افزود: اقدامات خوبی در دبیرستان های دوره اول صورت گرفته است و نتایج جشنواره ها و مسابقات استانی مؤید این مطلب است.

گفتنی است در خلال این جلسه، از 10 مدیر مدارسی که در اجرای طرح های پنجگانه «رویکرد تربیتی، کلاس های موضوعی، غنی سازی تجارب یادگیری، همگام با قرآن و طرح مدام» حائز رتبه های برتر شده اند تقدیر به عمل آمد.

منبع:روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.