برگزاری جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بهارستان

اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بهارستان به منظور هماهنگی بین ادارات، سازمان ها و ارگانها جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم دهه فجر در سطح شهرستان به ریاست دکتر سعید ناجی فرماندار و با حضور  امام جمعه شهر گلستان، بخشداران گلستان و بوستان و روسای دستگاه ها برگزار گردید. به گزارش بهارستانه، دکتر […]

اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بهارستان به منظور هماهنگی بین ادارات، سازمان ها و ارگانها جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم دهه فجر در سطح شهرستان به ریاست دکتر سعید ناجی فرماندار و با حضور  امام جمعه شهر گلستان، بخشداران گلستان و بوستان و روسای دستگاه ها برگزار گردید.

به گزارش بهارستانه، دکتر ناجی در این جلسه گفت: ایام الله دهه فجر یادآور رخداد عظیمی است که باعث عزت و سربلندی کشور در سطح جهانی گردیده و مناسب ترین فرصت برای بازنگری و آگاهی بخشی ابعاد کیفی و حرکتی، زوایا و عوامل پیروزی و دستاوردهای انقلاب برای عموم مردم بویژه جوانان می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان تصریح کرد: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران اتفاق عظیمی بود که توانست با تأثیرات ملی و بین المللی، تمام نظام و ساختار سیاسی جهان و حاکم نظام بین الملل را تحت الشعاع قرار دهد.

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به جایگاه والای رهبر کبیر انقلااب حضرت امام خمینی(ره) و مرجعیت دینی، شهدای انقلاب، توجه به ارزش های دینی، عدم خدشه و انحراف از مسیرهای اسلامی و اجتماع ملت در سراسر کشور را از عوامل پیروزی انقلاب خوانده و تصریح کرد: دهه فجر به عنوان  یوم الله باید به صورت ویژه مد نظر قرار داده شود چراکه منشأ استقلال و تشکیل نظام جمهوری اسلامی می باشد.

دکتر ناجی اظهار تصریح کرد: با تشکیل ستادهای مردمی مراسمات بزرگداشت با کیفیت هر چه بهتر برگزار شود و با هماهنگی های لازم بین دستگاه ها زیرنظر ستاد مرکزی دهه فجر شهرستان بهارستان و تشکیل کمیته های تخصصی، وظایف به صورت منسجم مشخص شده و از انجام اقدامات موازی جلوگیری گردد.

در ادامه جلسه آقای ولی الله اصغری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری از برنامه ریزی برای تشکیل کمیته های فضاسازی و تبلیغات محیطی، کمیته مراسم، کمیته طرح و برنامه و پشتیبانی، کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی، کمیته مساجد و تشکل های اجتماعی، کمیته زنان، کمیته فرهنگیان، کمیته اصناف، کمیته بسیج، کمیته فرهنگی هنری، کمیته ایثارگری، کمیته دانشجویی، کمیته دانش آموزی، کمیته کارگران، کمیته ورزشی، کمیته روستایی و… خبر داد.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.