برگزاری جلسه بررسی مشکلات هلال احمربهارستان

جلسه رسیدگی به وضعیت هلال احمر شهرستان بهارستان با حضور دکتر ناجی فرماندار و آقای حمید نقی ئی قائم مقام مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران برگزار گردید. به گزارش بهارستانه،دکتر ناجی استقرار پایگاه هلال احمر را از ضرورت های مهم شهرستان خواند و گفت: با توجه به وجود بافت های فرسوده و جمعیتی بالغ […]

جلسه رسیدگی به وضعیت هلال احمر شهرستان بهارستان با حضور دکتر ناجی فرماندار و آقای حمید نقی ئی قائم مقام مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران برگزار گردید.

به گزارش بهارستانه،دکتر ناجی استقرار پایگاه هلال احمر را از ضرورت های مهم شهرستان خواند و گفت: با توجه به وجود بافت های فرسوده و جمعیتی بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر در وسعت سرزمینی محدود استقرار، تجهیز و فعالیت جمعیت هلال احمر به صورت کامل مدنظر می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان تصریح کرد: نبود امکانات بخصوص در بخش حمل و نقل، خودروهای عملیاتی و آمبولانس در شرایط بحران، تبعات غیرقابل پیش بینی و جبران ناپذیری خواهد داشت و در این شرایط فعالیت و تجهیز جمعیت هلال احمر جهت ارائه خدمت به شهروندان و مسافرین جاده مواصلاتی به صورت ویژه ضرورت دارد.

در این جلسه در زمینه تقویت هلال احمر شهرستان و ارائه خدمات امدادی و نیز آموزشی هماهنگی های لازم صوت گرفت.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.