برگزاری جشن نیکوکاری در ۴ هزار مدرسه تهران/ کمک ۲۳ میلیارد تومانی دانش‌آموزان به محصلان نیازمند در سال گذشته

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تهران با بیان اینکه جشن نیکوکاری امروز در 4 هزار و 82 مدرسه تهران برگزار می‌شود، گفت: در سال گذشته دانش‌آموزان کشور 23 میلیارد تومان به دانش‌آموزان نیازمند، کمک‌های نقدی و غیرنقدی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، در آستانه سال نو جشن نیکوکاری با هدف مشارکت دانش‌آموزان برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند کشور برگزار شد.

این مراسم امروز با حضور عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران و محسن ولیئی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در دبیرستان نمونه دولتی دوره اول پسرانه شهید کدخدایی منطقه ۱۱ برگزار شد.

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس اظهار داشت: این جشن در ۴ هزار و ۸۲ مدرسه شهر تهران و با حضور یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش‌آموز امروز برگزار می‌شود و در هر منطقه یک مدرسه به صورت نمادین برگزارکننده این مراسم است.

وی یادآور شد: در سال گذشته در کل کشور، دانش‌آموزان ۲۳ میلیارد تومان هدایای نقدی و غیرنقدی در جشن نیکوکاری کمک کردند که شامل ۱۶ میلیارد تومان به صورت نقدی و ۷ میلیارد تومان به صورت غیرنقدی بوده است.

کریمی تصریح کرد: ۵۰ هزار پایگاه در مدارس کشور این جشن را برگزار کردند و  ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار دانش‌آموز در این امر خداپسندانه به صورت مستقیم مشارکت داشتند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.