برگزاری جشن تکلیف ۶۵۰۰ دانش آموزدختردرگلستان شهرستان بهارستان

شش هزار و ۵۰۰ دانش آموز دختر شهر گلستان از توابع شهرستان بهارستان استان تهران آغاز سن تکلیف خود را جشن گرفتند. به گزارش بهارستانه، ظهر دیروز با حضور امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهر، مدیران مدارس ابتدایی ناحیه یک شهرستان بهارستان و رئیس آموزش و پرورش این منطقه مراسم جشن تکلیف شش هزار […]

شش هزار و ۵۰۰ دانش آموز دختر شهر گلستان از توابع شهرستان بهارستان استان تهران آغاز سن تکلیف خود را جشن گرفتند.

به گزارش بهارستانه، ظهر دیروز با حضور امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهر، مدیران مدارس ابتدایی ناحیه یک شهرستان بهارستان و رئیس آموزش و پرورش این منطقه مراسم جشن تکلیف شش هزار و ۵۰۰ دانش آموز دختر در مصلی بزرگ این شهر برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه بخش گلستان شهرستان بهارستان اظهار داشت: در این سنین نوجوانان با روح خداپرستی و خداجویی بیشتر آشنا می شوند و ضمن تقویت افکار آنان مرحله جدیدی در ذهن آنان شکل می گیرد که با خدا انس داشته باشند.

حجت الاسلام سید مرتضی صفایی، رسیدن به سن تکلیف را  گذر از دوران کودکی و آغاز ارتباط روحی و معنوی با خداوند متعال برشمرد و عنوان کرد: از این پس دانش آموزان در مقابل احکام الهی، موظف و مکلف به انجام اعمالی هستند که نشان از رشد و تکامل دارد و باید به وظایف شرعی و دینی خود مقید باشند.

وی، ضمن توصیه به خانواده این دسته از نوجوانان که در این سن قرار گرفتند، اعلام کرد: زمانی که یک نوجوان به سن تکلیف می رسد، دوران بسیار حساسی است که باید خانواده ها در این سنین، مراقبت ویژه ای از کودکان خود داشته باشند.

منبع:مهر

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.