برگزاری جشن بزرگ انقلاب درشهرستان بهارستان

جشن بزرگ انقلاب شهرستان در بخش بوستان با حضور فرماندار، امام جمعه گلستان، جانشین سپاه شهرستان، روحانیون، رؤسای دستگاه های اجرایی، فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج و اقشار مختلف مردم در مصلی امام خمینی(ره) نسیم شهر برگزار شد. به گزارش بهارستانه،فرماندار بهارستان در این مراسم با تبریک ایام فرخنده دهه فجر گفت : انقلاب اسلامی […]

جشن بزرگ انقلاب شهرستان در بخش بوستان با حضور فرماندار، امام جمعه گلستان، جانشین سپاه شهرستان، روحانیون، رؤسای دستگاه های اجرایی، فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج و اقشار مختلف مردم در مصلی امام خمینی(ره) نسیم شهر برگزار شد.

به گزارش بهارستانه،فرماندار بهارستان در این مراسم با تبریک ایام فرخنده دهه فجر گفت : انقلاب اسلامی یکی از مهمترین رویدادهای قرن اخیر در جهان است که توانست مناسبات جهانی را به نفع اسلام و مسلمین تغییر دهد.

دکتر ناجی در ادامه سخنان خود با اشاره به برکات و ثمرات انقلاب شکوهمند اسلامی لزوم آگاهی دادن و انتقال فرهنگ اصیل انقلاب به جوانان را مورد تاکید قرار داد.

نماینده عالی حاکمیت در شهرستان   بهارستان با اشاره به جایگاه کنونی ایران در دنیا گفت: پیروزی انقلاب اسلامی نشان داد که قدرت ایمان قوی تر از تجهیزات نظامی است.

در این مراسم برنامه های متنوع شاد فرهنگی و هنری از جمله سرودهای انقلاب، نمایش فیلم های انقلاب و شعرخوانی اجرا شد.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.