برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان به ریاست دکتر سعید ناجی فرماندار و با حضور امام جمعه گلستان و اعضای این شورا با موضوع توسعه فرهنگ قرآنی در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد. به گزارش بهارستانه،در این جلسه فرماندار بهارستان ضمن بیان نکاتی درباره اعتلای فرهنگ جامعهبر مبنای شناخت خرده فرهنگ های اقشار […]

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان به ریاست دکتر سعید ناجی فرماندار و با حضور امام جمعه گلستان و اعضای این شورا با موضوع توسعه فرهنگ قرآنی در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش بهارستانه،در این جلسه فرماندار بهارستان ضمن بیان نکاتی درباره اعتلای فرهنگ جامعهبر مبنای شناخت خرده فرهنگ های اقشار مختلف شهرستان گفت: مجموعه آداب و رسوم، دین و مذهب، ادبیات و تاریخ و… فرهنگ یک جامعه را می سازد و باید با شناخت نیازهای آن و تنوع و تکثر موضوعات موجود، طبق قانون، شرع و عرف، برنامه ریزی لازم در حوزه فرهنگ عمومی جهت بهره مندی مردم از حق خودشان را انجام دهیم.

دکتر ناجی ادامه داد: جلسات شورای فرهنگ عمومی باید با طرح مسائل فرهنگی به ارتقاء سطح فرهنگ عمومی جامعه منجر شود.

حجت الاسلام صفایی امام جمعه شهر گلستان ضمن بیان نکاتی اخلاقی در خصوص گام نهادن در راه قرآن، توکل به خدا و پیاده سازی فرهنگ اهل بیت علیهم السلام اظهار داشت: آحاد افراد جامعه بایستی با قطع وابستگی های دنیوی، توکل به خدا نموده و با یاد خداوند و دوری از سیئات به آرامش درونی نزدیک شوند.

در این جسله اعضای حاضر نقطهنظرات خود را در خصوص فعالیت های قرآنی و برنامه های فرهنگی ارائه کردند.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.