برومند: استقلال پایین‌تر از سطح یک تیم معمولی بازی می‌کن

پرویز برومند دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال به انتقاد از سبک بازی این تیم پرداخت و گفت، عملکرد شاگردان فرهاد مجیدی پایین‌تر از یک تیم معمولی است.

به گزارش بهارستانه، درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: از الان هشدار می‌دهم استقلال نباید خودش را قانع به گل نخوردن و نباختن کند. سه تساوی برابر فجرسپاسی شیراز، نساجی مازندران و گل‌گهر برابر با دو شکست است. وقتی فجر و گل‌گهر را نمی‌بریم، نمی‌توانیم ادعای قهرمانی در نیم‌فصل اول را داشته باشیم و این کارمان را سخت می‌کند. هر تیمی در نیم‌فصل اول امتیاز جمع کند، به قهرمانی نزدیک‌تر است، چون در نیم‌فصل دوم هیچ تیمی مُفت امتیاز نمی‌دهد.

وی افزود: استقلال با این بازیکنان و کیفیتی که دارند، پایین‌تر از سطح یک تیم معمولی بازی می‌کند. جسارت نمی‌کنم، ولی تیم‌های دیگر هم چنین وضعیتی دارند و صرفاً مختص استقلال نیست. استقلال باید در این شرایط امتیاز بگیرد و جلو برود. اگر استقلال سه بازی اخیر خود را برده بود، با پنج امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار داشت. از طرفی، استقلال هنوز به حریفان آنچنانی نخورده است. بازی با گل‌گهر «پوچ» بود و هیچی نداشت. تیم ما تنها یک موقعیت به دست آورد که دروازه‌بان حریف با پا آن را دفع کرد. پرسپولیس هم در دیدار با صنعت نفت آبادان خوب بازی نمی‌کرد و اگر اشتباه جاگیری دروازه‌بان نبود و توپ به پای مدافع صنعت نفت نمی‌خورد، کارش سخت می‌شد. برای فوتبال ایران زشت است که تیم‌ها در حد متوسط بازی می‌کنند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.