رئیس اتحادیه خواربار فروشان بهارستان:

برنج دولتی برای تنظیم بازار در بهارستان توزیع می شود

رئیس اتحادیه خواربار فروشان بهارستان گفت: در راستای تنظیم و کنترل بازار بیش از ۱۰۰ تن برنج با قیمت دولتی در شهرستان بهارستان توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیک‌پور رئیس اتحادیه خواربار فروشان شهرستان بهارستان با اشاره به لزوم تأمین نیازهای اساسی شهروندان بهارستانی، عنوان داشت: بالغ بر ۱۴۸ تن برنج خارجی در راستای تأمین میاز بازار و کنترل آن به قیمت دولتی در سطح بهارستان توزیع می شود.

وی در ادامه با تشریح جزئیات برنج‌های خارجی درحال توزیع در سطح شهرستان، تصریح کرد: بالغ بر ۱۰۰ تن برنج هندی با قیمت ۶۷۰۰ تومان و همچنین ۴۸ تن برنج پاکستانی با قیمت ۸۹۰۰ تومان برای مصرف کننده در نقاط مختلف شهرستان بهارستان در راستای تنظیم بازار و رفاه شهروندان بهارستانی توزیع می گردد.

بیک‌پور باتاکید بر نحوه تهیه برنج‌های دولتی توسط شهروندان بهارستان، اظهار داشت: مردم می توانند برای تهیه برنج دولتی به واحدهای صنفی خواربار فروشان موجود در سطح شهرستان بهارستان مراجعه نمایند.

وی درپایان باتوجه به لزوم برخورد با هرگونه گرانفروشی و تخلف در این راستا، خاطرنشان کرد: مردم شهرستان بهارستان می توانند در صورت مشاهده تخلفات با شماره ۱۲۴، ۵۶۳۸۲۴۸۱ ، ۵۶۳۸۲۶۵۴ تماس گرفته و به واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف بهارستان جهت بررسی موضوع در سریع‌ترین زمان ممکن گزارش دهند.

درپایان لازم به ذکر است که اجرای اقداماتی نظیر توزیع اقلام مورد نیاز مردم با قیمت دولتی تاثیر به سزایی در کنترل بازار در سطح شهرستان بهارستان دارد که می بایست مورد توجه بیشتر مسئولین شهرستانی قرار بگیرد به ویژه به این دلیل که تنها دو ماه به عید نوروز باقی مانده است و تنظیم بازار جزو نیازهای اساسی بهارستان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.