مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

برنامه سلامت نوروزی در بهارستان اجرا می شود/ بیمارستان امام حسین برای ارائه خدمات درمانی در ایام تعطیل آماده است

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: برنامه سلامت نوروزی همزمان با سراسر کشور به منظور ارائ خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی در شهرستان بهارستان اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به اجرای برنامه‌های سلامت نوروزی در بهارستان همزمان با سراسر کشور، بیان داشت: برنامه‌های نظارتی ویژه این شبکه، با حضور فعال کارشناسان بهداشت محیط تحت عنوان برنامه سلامت نوروزی و با افزایش نظارت و فعالیت واحد بهداشت محیط از ۱۵ اسفند ماه سال جاری تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده اجرا می شود..

وی در خصوص جزئیات اجرای این برنامه‌ها، تشریح کرد: این برنامه‌ها از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب و در کلیه ایام تعطیل و غیرتعطیل و نظارت و فعالیت واحدهای پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها، نظارت بر درمان، غذا و دارو، آزمایشگاه و … از ۲۴ اسفند سال جاری تا ۱۵ فروردین سال آینده برگزار خواهند شد.

دمیریان در ادامه با بیان اینکه در ایام پایانی سال و ایام نوروز فعالیت اغلب اماکن عمومی و مراکز تهیه، عرضه و فروش مواد غذایی به دلیل افزایش میزان مسافرت‌ها افزایش می یابد، عنوان داشت: نظارت بر این گونه مراکز و اماکن در این ایام امری ضروری می باشد که به همین منظور بازرسان بهداشت محیط این شبکه در غالب چندین تیم بازرسی از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب با در اختیار داشتن ابزار و تجهیزات بازرسی جدید، نسبت به بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی حساس، اماکن پذیرایی بین راهی و اماکن اقامتی و… که مورد استفاده مسافران نوروزی قرار می گیرند، اقدام می نمایند.

وی باتاکید بر اینکه فعالیت بهداشتی و مناسب واحدهای صنفی در این ایام ضروری می باشد، تصریح کرد: با متخلفان بهداشتی در ایام نوروز مطابق با قانون و مقررات و به شکل جدی برخورد خواهیم کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت آمادگی مراکز بهداشتی و درمانی در ایام تعطیل، افزود: بیمارستان امام حسین (ع) و اورژانس ۱۱۵ برای ارائه خدمات مطلوب سلامت به مردم و مسافران در این ایام کاملاً آماده می باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.