فرماندار شهرستان بهارستان:

برنامه‌های مجازی مختلفی برای سالروز رحلت امام خمینی (ره) پیش بینی شده است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: برنامه‌های مجازی مختلفی برای اجرا در سالروز رحلت امام خمینی (ره) در شهرستان بهارستان پیش بینی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به نزدیکی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، اذعان داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در حرم مطهر و برگزار نشدن جلسات و تجمعات، از تمامی ظرفیت‌های فرهنگی و مجازی برای بزرگداشت امام راحل در شهرستان بهارستان استفاده می شود.

وی در ادامه با تسلیت فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی، تبیین کرد: ملت ایران با صبر و هوشیاری و وحدت کلمه و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری، به خوبی توانسته است از انقلاب اسلامی این میراث و یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) در برابر طوفان سهمگین توطئه‌ها و تهدیدات صیانت کند و در این راه هرگز تسلیم فشار‌های دشمنان کینه توز نظام اسلامی و قدرت‌های زورگو نخواهد شد.

خانجانی باتاکید بر اهمیت ترویج اندیشه و سیره امام خمینی (ره) در جامعه، عنوان داشت: ما امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند توجه به افکار و اندیشه‌های والای امام راحل (ره) می باشیم.

وی همچنین به ویژگی‌های بارز امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: ایشان بارها بر ترویج روحیه امید و خودباوری تاکید کردند و بدون شک رمز سربلندی و پیروزی ملت ایران در شرایط کنونی، توجه به همین دو نکته می باشد.

فرماندار شهرستات بهارستان درپایان باتوجه به برنامه‌های پیش بینی شده برای این روز، افزود: در بهارستان، برنامه‌های مختلفی به صورت مجازی از جمله برگزاری مسابقات فرهنگی، بازخوانی اندیشه‌ها و وصیت نامه امام خمینی(ره)، کتابخوانی و برگزاری مراسم در برخی مساجد منتخب در چهاردهم خرداد ماه پیش بینی شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.