سرپرست اداره ورزش و جوانان بخش بوستان:

برنامه‌های متعددی برای هفته دولت سال جاری پیش بینی شده است

سرپرست اداره ورزش و جوانان بخش بوستان گفت: در راستای استقبال از هفته دولت سال جاری بیش از ده برنامه در حوزه‌های مختلف آماده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد ترابی سرپرست اداره ورزش و جوانان بخش بوستان با اشاره به نزدیکی هفته دولت سال ۹۸ و لزوم برنامه‌ریزی برای این هفته، عنوان داشت: برنامه‌های متعددی در حوزه‌های مختلف برای هفته دولت سال جاری در بخش بوستان شهرستان بهارستان پیش بینی شده است.

وی در ادامه با بیان جزئیات برنامه‌های مذکور در سطح شهرستان بهارستان، تبیین کرد: بیش از ۱۰ برنامه در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته دولت سال جاری پیش بینی شده است که در بخش بوستان این شهرستان اجرا خواهد شد.

ترابی در رابطه با برنامه‌هلی مذکور و نحوه برگزاری آن‌ها، بیان داشت: برنامه‌هایی نظیر مسابقات پرورش اندام، ، فوتسال جام حذفی، فوتسال ادارات، مسابقات دارت و مدیسین بال بانوان، کوهپیمایی بانوان، مسابقات طناب کشی، همایش دوچرخه سواری و تعدادی برنامه فرهنگی و ورزشی دیگر در هفته دولت سال جاری به همت تمام هیأت‌های ورزشی بخش بوستان اجرا خواهد شد.

وی همچنین به توجه اداره ورزش و جوانان بخش بوستان به قشر معلول جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی نابینایان و کم بینایان بخش بوستان از جمله برنامه‌هایی می باشد که برای معلولین بهارستانی در هفته دولت سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بخش بوستان درپایان باتوجه به اهمیت حضور عموم شهروندان در برنامه‌های پیش بینی شده در هفته دولت سال جاری، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود که به دلیل برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، استقبال خوب و قابل قبولی توسط شهروندان از برنامه‌های تنظیمی برای این هفته در بخش بوستان صورت بگیرد .

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.