معاون فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه بهارستان:

برنامه‌های اداره اوقاف به چشم مسئولان بهارستانی نمی آید/ ۲ هزار شهروند بهارستانی در کلاس‌های قرآن اداره اوقاف شرکت می کنند

معاون فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه بهارستان گفت: برنامه‌های اجرا شده توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به چشم مسئولان بهارستانی نمی آید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسین دهقانی معاون فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان با اشاره به عدم همکاری مسئولان شهرستانی با اداره اوقاف، اظهار داشت: مسئولین نسبت به اداره اوقاف و امور خیریه بهارستان دیدگاهی طلبکارانه داررند.

وی همچنین با بیان اینکه اداره اوقاف بهارستان از ابتدای سال جاری تا به حال حدود یک میلیارد مساعدت مالی داشته است، تشریح کرد: روزانه ۳۰ الی ۴۰ نفر از کسانیکه مشکلات مالی دارند به اداره اوقاف و امور خیریه جهت مساعدت مالی مراجعه می کنند و بی‌تردید این از برکات وقف و موقوفات شهرستان بهارستان می باشد.

دهقانی با ابراز نارضایتی از بی‌توجهی مسئولان نسبت به خدمات ارائه شده توسط اداره اوقاف بهارستان، گفت: مسئولین شهرستان بهارستان اصلاً اشاره‌ای به این خدمات نمی کنند و فقط می گویند که اداره اوقاف با این همه درآمد چه می کند، اما اگر مسئولین یک روز به اداره اوقاف و امور خیریه بهارستان بیایند، متوجه می شوند که درآمد موقوفات بهارستان در چه راهی مصرف می شود.

وی در ادامه به بحث مدیریت بقاع متبرکه اشاره کرد و بیان داشت: هر مبلغی که بابت دفن اموات یا جمع آوری نذورات انجام صرف می شود، توسط اداره به صورت تمام و کمال در همان بقعه متبرکه هزینه می شود.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان باتاکید بر اینکه هر سال ۲ هزار نفر در کلاس‌های قرآنی شرکت می نمایند، تشریح کرد: هم اکنون از درآمد موقوفات بهارستان، برنامه‌های قرآنی و فرهنگی خوبی در سطح شهرستان و بقاع متبرکه اجرا می شود.

وی درپایان باتوجه به اینکه هفته وقف سال جاری با بی‌توجهی مسئولان شهرستانی سپری شد، خاطرنشان کرد: متاسفانه هیچکدام از برنامه‌های فرهنگی و عمرانی اداره اوقاف بهارستان توسط مسئولین شهرستان دیده نمی شود و در هیچجا گفته نمی شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.