فرماندار شهرستان بهارستان:

برنامه‌ریزی در مبارزه با مواد مخدر از اهمیت بالایی برخوردار است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: در راستای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان بهارستان، برنامه‌ریزی و عمل کردن مطابق برنامه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیزدهمین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان، موسوی بخشدار بخش بوستان، طاهرخانی بخشدار بخش گلستان، شهردارهای سه شهرگلستان، صالحیه و نسیم شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری بهارستان برگزار گردید.

فرماندار شهرستان بهارستان در این نشست باتاکید بر اهمیت مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان، عنوان داشت: در راستای مبارزه با این پدیده می بایست برنامه‌ریزی دقیق و منظمی داشته باشیم و با همکاری همگانی طبق برنامه پیش برویم.

وی در ادامه با اشاره به لزوم پیشبرد اهداف در راستای مبارزه با مواد مخدر مطابق برنامه، تصریح کرد: بدون شک برگزاری مستمر جلسات شورای هماهنگی در این راستا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

سلیمان‌پور همچنین به نقش موثر هر یک از اعضای این شورا در مبارزه با مواد مخدر در سطح بهارستان اشاره کرد و گفت: از تمامی اعضای این شورا قدردانی و تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه در حوزه مبارزه با مواد مخدر کارهای بزرگی انجام می شود، تبیین کرد: بدون تردید این توفیقات حاصل تلاش‌ها و زحمات اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان می باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه این تلاش‌ها می بایست مداوم، مستمر و با برنامه‌ریزی باشد، خاطرنشان کرد: در حوزه مبارزه با مواد مخدر بابد مطابق با برنامه‌های تعیین شده عمل کرد تا به نتایج مطلوب دست پیدا کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.