بررسی شاخص‌های بهداشتی در دستور کار مسئولین بهارستانی قرار گرفت

بررسی شاخص‌های بهداشتی شهرستان بهارستان با برگزاری جلسات مستمر در دستور کار مسئولین بهارستانی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چهارمین نشست هم اندیشی و بررسی شاخص‌های بهداشتی با حضور سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی شبکه، سرپرستان و مسئولین بهداشت خانواده مراکز روستایی، مسئولین واحدهای گسترش ،سلامت جمعیت، خانواده، آموزش سلامت، مدارس و سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان صبح امروز در محل ساختمان این اداره برگزار گردید.

گفتنی است که این نشست با هدف بررسی شاخص‌ها و به منظور دستیابی به اهداف تعیین شده مراکز و پایگاه‌های بهداشتی فعال در بهارستان و مداخله اثر بخش در راستای ارتقاء شاخص‌های بهداشتی برگزار شد.

بنابر این گزارش، در نشست برگزار شده مسئولین بهداشت خانواده مراکز روستایی همدانک، خیرآباد و اورین حضور داشتند که وظایف هریک از این مسئولین در رابطه با برنامه‌های بهداشتی و درمانی پیش‌بینی شده برای اجرا در سطح شهرستان تشریح گردید.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این نشست باتاکید بر اهمیت برگزاری مستمر این جلسات، عنوان داشت: بدون تردید حضور تمامی اعضا و مسئولین بهداشتی فعال در سطح شهرستان در نشست‌های این چنینی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست هم اندیشی و بررسی شاخص‌های بهداشتی به سئوالات هریک از حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان پاسخ داده شد تا ابهامات احتمالی در این خصوص رفع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.