بررسی راهکارهای بهینه ارائه خدمات بهداشتی در دستور کار مسئولین بهارستانی قرار گرفت

بررسی راهکارهای بهینه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی طی برگزاری جلسه‌ای در دستور کار مسئولین بهارستانی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست بررسی راهکارهای بهینه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی شبکه، شهناز محمدی مدیر مالی، دکتر مشتاقی مسئول گسترش و کلیه مسئولین پذیرش مراکز تحت پوشش در سالن اجتماعات این شبکه برگزار گردید.

دمیریان در این نشست باتاکید بر اهمیت بالای سلامت و بهداشت در جامعه امروز، عنوان داشت: بدون شک ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بهینه به مراجعین دارای ضرورت و اهمیت زیادی می باشد و باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

وی همچنین به لزوم احترام و رسیدگی به امور مراجعه کنندگان اشاره کرد و افزود: تمامی پرسنل و کادر درمان می بایست در راستای تکریم ارباب رجوع از اول وقت اداری تا پایان ساعت کاری به صورت مستمر تلاش نمایند.

گفتنی است که در طول نشست برگزار شده هریک از اعضاء حاضر نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بیان کردند و پیرامون موضوع به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست بررسی راهکارهای بهینه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد تا ابهامات احتمالی رفع شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.