برخی افراد در تلاش برای بی‌نتیجه ماندن اقدام مسئولین در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز می باشند

اقدامات جدی و قانونی مسئولین شهرستان بهارستان در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز با ساز مخالف عده‌ای کمرنگ می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، از جمله بزرگترین معضلات شهرها به ویژه در مناطق پرجمعیت می توان به پدیده ساخت و سازهای غیرمجاز اشاره کرد که به دنبال خود مشکلات عدیده‌ای را به شهرها می آورد و سبب بروز شرایط بسیار بد و غیرقابل قبولی در مناطق شهری می شود.

شهرستان بهارستان نیز جزو مناطقی می باشد که برای سال‌های طولانی با پدیده ساخت و سازهای غیرمجاز دست و پنجه نرم می کند و سودجویی و آشنا بازی‌های عده‌ای سبب شده است تا ساختمان‌هایی با تراکم نامناسب برای محله‌های بهارستان و بدون پارکینگ یا حتی جواز ساخت در این شهرستان رشد قارچی پیدا کنند.

گفتنی است که در طول هفته‌های گذشته مسئولین شهرستان بهارستان با عزمی جدی و اقدامات جهادی در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و برخورد با افراد سودجو دست به کار شده‌اند و اقدامات موثری را در این راستا انجام داده‌اند.

اما در این بین گویا هنوز برخی از افراد تصمیم به درست کردن وضعیت نگرفته و همچنان به دنبال سود شخصی خود و دوستان و آشنایان خود می باشند، چراکه خبرهایی مبنی بر ساخت و سازهای غیرمجاز با فیش‌هایی که فرماندار شهرستان بهارستان استفاده از آن را ممنوع اعلام کرده است به گوش می رسد.

همچنین گویا عده‌ای حتی موضوع فیش را هم کنار گذاشته‌اند و با تشخیص شخصی خود اجازه به ساخت و ساز در سطح شهر می دهند که همین امر باعث نگرانی شهروندان و اصحاب رسانه شده است، چراکه چنین اعمال سودجویانه‌ای می توانند سبب هدر رفتن تمامی زحمات کشیده شده در راستای جلوگیری از ساخت‌ و سازهای غیرمجاز در بهارستان می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.