برخورد قضایی قاطع با مفاسد و رانت‌خواری‌ها مردم را امیدوار کرد

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت: امیدوارم مفاسد اقتصادی، رانت خواری‌ها و منفعت طلبی و سودجویی با اقدامات قاطع آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه هر چه سریع‌تر از کشور رخت برببندد.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی در باره اقدام قاطع آیت‌الله رئیسی، رئیس دستگاه قضا در برخورد با اخلالگران و مفسدان اقتصادی و افزایش امید مردم در این زمینه گفت: آیت‌الله رئیسی در مدتی که مشغول فعالیت بودند هم در بازسازی قوه قضائیه و پاکسازی دستگاه قضا بسیار مؤثر بودند و هم در برخورد با مفسدان اقتصادی و رانت خواران عمکلرد بسیار خوبی داشتند.

وی افزود: بسیار امیدوارم که مفاسد اقتصادی، رانت خواری‌ها و منفعت طلبی و سودجویی با اقدامات قاطع آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه هر چه سریع‌تر از کشور رخت برببندد و اگر مبارزات و مقابله با آنها ادامه پیدا کند قطعا تاثیر بسیار خوبی در روند پیشرفت و پیشبرد انقلاب خواهد گذاشت.

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی تصریح کرد: با اقدامات قاطع دستگاه قضا در مبارزه با مفسدین امید مردم در جامعه افزایش پیدا کرده و وقتی ما در جامعه با مردم روبرو می‌شویم آنها به این اقدامات دستگاه قضا بسیار خوشبین هستند ضمن اینکه جایگاه قوه قضائیه ارتقاء بسیار خوبی پیدا کرده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.