رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان:

برخورد با متخلفین در حوزه سدمعبر در دستور کار قرار دارد/ برخوردها تا رسیدن به شرایط قابل قبول ادامه دارد

رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان گفت: در راستای ایجاد شرایط مناسب و قابل قبول در جاده ساوه با متخلفین به ویژه در حوزه سدمعبر با جدیت برخورد می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جاده ساوه در محدوده شهرستان بهارستان از گذشته تاکنون همیشه درگیر مشکلات متعددی نظیر ترافیک، سدمعبر، حضور نمایشگاه‌داران و… بوده است که این درحالی می باشد که مسیری با این حجم تردد می بایست دارای حداقل مشکلات باشد و شرایط عبور و مرور از آن برای شهروندان و مسافران مناسب و قابل قبول باشد.
گفتنی است که در راستای رفع ترافیک جاده ساوه در محدوده شهرستان بهارستان پروژه‌های متعددی نظیر زیرگذر سه راهی آدران اجرا شده است که هرکدام از این پروژه‌ها باتوجه به سطح تاثیرگذاری آن‌ها تا حدودی حجم ترافیک این مسیر را کم کرده‌اند اما همچنان ترافیک از معضلات جدی جاده ساوه به شمار می رود.
رضائی‌نسب رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به موارد مذکور، عنوان داشت: حذف لاین کندرو جاده ساوه بهترین شیوه در جهت رفع مشکلات ترافیکی در این محدوده به شمار می رود.

وی در ادامه باتاکید بر وجود ترافیک غیرقابل انکار در محور جاده ساوه، تصریح کرد:‌ بدون تردید حذف لاین کندرو در حد فاصل ورودی کوی باغ مهندس تا سه راهی آدران نقش مهم و تاثیرگذاری در کاهش بار ترافیکی در جاده ساوه ایفا می کند.

رضائی‌نسب همچنین به دیگر مشکلات موجود در جاده ساوه در محدوده شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: نمایشگاه‌داران را می توان از جمله متخلفان این مسیر دانست که سدمعبر در صدر تخلفات نمایشگاه‌داران اتومبیل در جاده ساوه می باشد.

وی درپایان باتوجه به لزوم برخورد با تخلفاتی نظیر سدمعبر در جاده ساوه، افزود: به صورت مستمر و با جدیت تمام با متخلفین برخورد خواهد شد و رسیدن به شرایط مطلوب این اقدام به هیچ وجه متوقف نخواهد شد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.