شهردار شهرصالحیه:

بخش عمده‌ای از پروژه‌های درحال اجرا شهریورماه سال جاری به بهره برداری می رسند

شهردار شهرصالحیه گفت: تعداد زیادی از پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهرصالحیه در هفته دولت سال جاری افتتاح و به بهره برداری عموم می رسند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به پیشرفت رضایت بخش پروژه احداث تنها گلخانه شهرصالحیه، اظهار داشت: این گلخانه در مساحتی بالغ بر ۴۰۰۰ متر مربع درحال ساخت می باشد و با روند مناسبی درحال پیشرفت است.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم و اهمیت نگهداری بهنگام از پهنه‌های سبز و تفریحی شهر، تصریح کرد: بدون تردید ساخت گلخانه در توسعه فضاهای ارزشمند سطح شهرصالحیه موثر و مثمرثمر خواهد بود و کمک شایانی به این حوزه خواهد کرد.

قربانی در رابطه با جزئیات پروژه احداث تنها گلخانه شهرصالحیه، عنوان داشت: در زمین این پروژه، ۵ سالن مجزا پیش بینی شده است که به تکثیر و پرورش گل‌های زینتی، فصلی و همچنین آپارتمانی مشغول خواهد شد.

وی با مطلوب خواندن پروژه احداث گلخانه همانند دیگر پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهرصالحیه، تبیین کرد: پروژه مذکور هم اکنون در مرحله اجرای محوطه و پیاده‌رو سازی می باشد و امیدواریم‌ بتوانیم در سال جاری این پروژه را به بهره برداری برسانیم.

شهردار شهرصالحیه در خصوص احداث یکی از بزرگترین شهربازی استان تهران در شهرصالحیه، گفت: این پروژه که در مجاورت محور جاده امامزاده باقر (ع) و بوستان ۳۰ هزار متری ولایت مستقر است، به دلیل موقعیت سوق الجیشی آن در آینده نزدیک به حوزه نفوذ صالحیه بدل می شود.

وی درپایان باتوجه به پروژه‌های در دستور کار جهت بهره برداری در هفته دولت سال جاری، افزود: بوستان بزرگ گل یاس، اتصال محله نقاوت به شهر گلستان، بوستان ولایت، شهربازی و همچنین فاز دوم‌ بوستان نهج البلاغه از جمله پروژه‌هایی می باشند که در شهریور ماه سال جاری به بهره برداری می رسند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.