معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری نسیم شهر:

بخش اعظم تصادفات منجر به فوت در نسیم شهر را عابران پیاده تشکیل می دهند/ با نصب تجهیزات مناسب سعی در پیشگیری از حوادث داریم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری نسیم شهر گفت: تعداد زیادی از تصادفات منجر به فوت در نسیم شهر را عابران پیاده تشکیل می دهند که سعی درجلوگیری و کاهش این تصادفات داریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سلمان خان‌محمدی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری نسیم شهر با اشاره به مشکلات ترافیکی شهر، اظهار داشت: چراغ راهنمایی در تقاطع بلوار کشاورز– بلوار الغدیر نسیم شهر به منظور کاهش بی‌انضباطی ترافیکی، تصادفات و آسیب‌های ناشی از آن نصب گردید.

وی به حجم خسارات وارده به شهروندان و عابران پیاده در تصادفات درون شهری نسیم شهر اشاره کرد و بیان داشت: رعایت قوانین و نصب علائم راهنمایی و رانندگی از جمله راهکارهای جلوگیری از بروز تصادفات و آسیب رسیدن به عابران پیاده و رانندگان خودروها می باشد.

خان‌محمدی در ادامه با بیان اینکه میزان تصادفات در نسیم شهر می بایست کاهش یابد، تصریح کرد: بنابر اعلام پلیس راهور شهرستان بهارستان هم اکنون درصد بالایی از تصادفات منجر به فوت در سطح شهر را عابران پیاده تشکیل می دهند، که این امر به هیچ وجه شایسته و قابل قبول نیست.

وی همچنین درخصوص تصادفات کوچک و بزرگی که در سطح شهر روی می دهد، گفت: عمده این تصادفات ناشی از عدم رعایت قوانین از سوی رانندگان همچون داشتن سرعت بالا، و دیگر تخلفات است که اجتناب ناپذیر است؛ اما جلوگیری از وقوع حوادثی که علت آن نبود امکانات و تجهیزات مناسب فنی و راهنمایی و رانندگی می باشد، مطمئناً قابل پیشگیری است که باید در این راستا اقدامات لازم با همکاری و همیاری دستگاه‌های مربوطه انجام گیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه اولویت مجموعه مدیریت شهری پیشگیری از وقوع هر نوع حادثه‌ای در سطح شهر است، خاطرنشان کرد: با توجه به دستور عباس شوندی شهردار نسیم شهر، واحد معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری نسیم شهردر تلاش است تا با همکاری دیگر دستگاه‌های مربوطه نسبت به شناخت و رفع نقاط ضعفی که منجر به وقوع حادثه می شوند، اقدام نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.