فرماندار شهرستان بهارستان:

دستاوردهای انقلاب باید به نسل جوان ارائه شود/ بهارستان با کمبود ۷۳ مدرسه مواجه است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: با وجود تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته در طول سال‌های گذشته، هم اکنون به بیش از 70 مدرسه در شهرستان بهارستان نیاز است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش بهارستان، عنوان داشت: این نشست با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری به جهت رسیدگی به مسائل مربوط به این حوزه برگزار شد.
وی در ادامه با بیان اینکه اقدامات بسیاری در راستای بهبود شرایط آموزشی در سطح شهرستان انجام شده است، تبیین کرد: تلاش‌ها و زحمات بسیار زیادی در بهارستان و در حوزه آموزش و پرورش انجام گرفته است.

سلیمان‌پور باتاکید بر وجود برخی کمبودها و ضعف‌های زیرساختی در حوزه آموزش و پرورش در شهرستان بهارستان، اذعان داشت: علی‌رغم تلاش‌های چند سال اخیر، در راستای رسیدن به حد مطلوب در سرانه‌های فضای آموزشی، درحال حاضر در سطح شهرستان به ۱۲۰۰ کلاس درس یا به عبارت دیگر ۷۳ مدرسه نیاز داریم.

وی همچنین به دیگر مصوبات نشست برگزار شده اشاره کرد و بیان داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و می بایست این دستاوردها با زبان اعداد و ارقام به نسل جوان و نوجوان گفته شود تا این نسل نیز به خوبی با آرمان‌های امام راحل (ره) و اهداف انقلاب اسلامی آشنا شوند.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت و لزوم آشنایی دانش آموزان با تاریخ انقلاب اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: دانش آموزان بهارستانی همانند دانش آموزان دیگر نقاط کشور می بایست به درک صحیح و توان مقایسه از وضعیت کشور در قبل و بعد از انقلاب برسند و به نوعی بصیرت دانش آموزان در اینگونه مسائل افزایش یابد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.