با حضور دو عضو شورای اسلامی نسیم شهر ، مشکلات شهرک فجر(کلمه) بررسی شد.

به گزارش بهارستانه ، در نشستی با حضور اهالی شهرک فجر و با شرکت حجت سلیمان نژاد رئیس و حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر در مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) این شهرک ، مسایل و مشکلات این محل مورد بررسی قرار گرفت و ساکنین شهرک فجر خواسته های خود را مطرح کردند.  رئیس […]

به گزارش بهارستانه ، در نشستی با حضور اهالی شهرک فجر و با شرکت حجت سلیمان نژاد رئیس و حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر در مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) این شهرک ، مسایل و مشکلات این محل مورد بررسی قرار گرفت و ساکنین شهرک فجر خواسته های خود را مطرح کردند. 

رئیس شورای اسلامی نسیم شهر در این نشست ، با تاکید براهتمام ویژه شورا بر حل مشکلات مردم گفت : تلاش همه اعضا بر این است که نسیم شهر نسبت به گذشته تغییر چهره داده و توسعه یابد.

سلیمان نژاد افزود : در محله ها و شهرکهای اطراف نسیم شهر ، معتمدان محلی که مورد تایید اهالی باشند، می توانند مسایل و مشکلات را به شورا انتقال دهند.

خانمحمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر نیز در این جمع مردمی گفت : نگاه ما برای نسیم شهر این است که شهری بسازیم که علاوه بر رفع نیازهای موجود ، در آینده نیز کاستی نداشته باسد. 

وی ادامه داد : نسیم شهر طی ۵۰ساله گذشته و با مشکلات فراوانی به وجود امده و از کمبودهای فراوانی رنج می برد که رفع انها مستلزم حمایت های همه جانبه مردم و مسئولان است.

منبع:مهر

/پایان خبر/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.