امام جمعه بخش گلستان:

باید همانند دوران دفاع مقدس به جوانان اعتماد داشته باشیم/ کلمه شهید نباید از نام معابر پاک شود

امام جمعه بخش گلستان گفت: کلمه شهید باید به نام معابر شهرستان بهارستان باز گردد و با افرادی که عامل حذف کلمه شهید بودند باید به شکل جدی برخورد شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با بیان اینکه دفاع مقدس نمایشگاهی از همه زیبایی‌ها و تمام محاسن است، گفت: دفاع مقدس نمادی از شجاعت، رشادت و ایثارگری جوانان ما می باشد و باید توجه داشت که دوران دفاع مقدس تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس، آمریکا و شوروی و دیگر کشور حامی صدام بودند.

وی در ادامه به گذشت چند دهه از دوران دفاع مقدس اشاره کرد و بیان داشت: با وجود گذشت این زمان از هشت سال دفاع مقدس ما نیازمند حفظ برخی موارد نظیر رهبری امام‌گونه معمار کبیر انقلاب، تلاش و جهاد همه جانبه مردم، وحدت و انسجام و تقویت آن، معنویت، اخلاص، ایثار، صبر استقامت و تکیه و اعتماد به جوانان و مواردی از این قبیل می باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: ما وظیفه داریم تا یاد و خاطره شهدا را گرامی نگه داریم و با اینکه اخیراً در برخی شهرها کلمه شهید را از نام معابر حذف کرده‌اند، با پیگیری‌های صورت گرفته مصوب شد تا با همکاری شهردار‌های شهرگلستان و صالحیه کلمه شهید به نام معابر شهرهای بخش گلستان بازگردانده شود و با افرادی که این کار را کرده‌اند باید مطابق قانون برخورد جدی شود.

وی همچنین در رابطه با اعتماد به دشمنان انقلاب و ایران، اظهار داشت: نباید به کشورهای اروپایی و آمریکا اعتماد کرد و با آن‌ها مجدداً مذاکره صورت بگیرد، چراکه این‌ها باهم هم پیمان و دشمن نظام اسلامی و کشور و ملت می باشند که نمونه آن‌ها را در توافق اخیر آن‌ها برعلیه ایران می توان دید.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به کیفیت آب شرب شهرستان بهارستان، افرود: باید نسبت به کیفیت و کمیت آبی که شهروندان استفاده می کنند توجه ویژه‌ای صورت بگیرد و مسئولین می بایست در راستای بهبود کیفیت آب اقدام نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.