دادستان شهرستان بهارستان:

باند سارقان گلستانی شناسایی و دستگیر شدند

دادستان شهرستان بهارستان گفت: باند سارقانی که از طریق سوراخ کردن دیوار به مغازه‌ها دستبرد می زدند، توسط پلیس دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا صادقی دادستان شهرستان بهارستان با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در جهت ارتقای امنیت شهرستان، عنوان داشت: سارقانی که با سوراخ کردن دیوار به مغازه‌های بخش گلستان دستبرد می زدند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی در ادامه باتاکید بر جزئیات فعالیت سارقان مذکور، تصریح کرد: اعضای باندی که در گلستان بعد از سوراخ کردن دیوار مغازه‌ها به آن‌ها دستبرد می زدند و اجناس دزدی را به مغازه مالخرها منتقل می کردند توسط پلیس شهرستان بهارستان دستگیر شدند.

صادقی در رابطه جزئیات دستگیری باند سارقان گلستانی توسط نیروی انتظامی شهرستان بهارستان، بیان داشت: بعد از مدت‌ها تحقیق و بررسی سرانجام در اقدامی ضربتی اعضای این باند حرفه‌ای توسط پلیس بهارستان شناسایی، دستگیر و روانه زندان شدند.

وی همچنین به اینکه این افراد چندین مغازه را در بخش گلستان به روش سوراخ کردن دیوار خالی ‌کرده بودند، اشاره کرد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه دستگاه قضایی دقیقاً زمانی این سارقان را به دام انداخت که هنوز برخی از اجناس سرقتی مغازه‌ها به فروش نرفته بود.

درپایان لازم به ذکر است که در طول ماه‌های اخیر اقدامات دادستان بهارستان و نیروی انتظامی شهرستان با همکاری دیگر ادارات و دستگاه‌ها به گونه‌ای بوده است که سطح امنیت در شهرستان به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و برخورد با سرقت، تخلفات مختلف و فساد با جدیت درحال انجام است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.