پدر طب اسلامی:

بالغ بر ۵۰۰ دارو از طب اسلامی تولید شده است/ در طب اسلامی مشکلات صددرصدی ناباروری مردان و زنان رفع می گردد

پدر طب اسلامی گفت: در طب اسلامی درمان سرطان همچون درمان سرما خوردگی می باشد که فیلم‌های مستند بسیاری در رابطه با افرادی از سوی پزشکان جواب و در طب اسلامی درمان شده‌اند، موجود می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، آیت‌الله تبریزیان احیاء کننده طب اسلامی روز گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع امام حسن مجتبی (ع) در شهرگلستان شهرستان بهارستان در جمع شهروندان بهارستانی سخنرانی کرد.

وی با بیان اینکه طب اسلامی ریشه در قرآن دارد، گفت: طب اسلامی می تواند اسلام را در دنیا معرفی کند بنده به شخصه در ابتدا در نقاط مختلف ایران سخنرانی می کردم و امروز نقاط خارج از کشور در خصوص طب اسلامی سخنرانی می نمایم.

آیت‌الله تبریزی در خصوص داروهای طب اسلامی، عنوان داشت: امروز بالغ بر ۵۰۰ دارو از طب اسلامی تولید شده است و در این طب درمان سرطان همچون درمان سرما خوردگی می باشد که فیلم‌های مستند بسیاری در رابطه با افرادی از سوی پزشکان جواب و در طب اسلامی درمان شده‌اند، موجود می باشد.

وی همچنین به نامگذاری داروهای طب اسلامی به نام ائمه (ع) و پیامبر (ص) اشاره کرد و بیان داشت: دارویی به نام امام جواد (ع) در طب اسلامی داریم که در زمستان اگر مردم در زمان‌های مناسب مصرف کنند هرگز دجار سرماخوردگی و آنفولانزا نمی شوند، حتی افرادی که به مکه و کربلا می روند و گاهاً دچار آنفولانزا می شوند در صورت مصرف این دارو دیگر بیمار نمی شوند.

پدر طب اسلامی باتاکید بر تاثیرات مختلف داروهای طب اسلامی، تشریح کرد: دارویی به نام داروی امام رضا (ع) داریم که معجزاتش از پنجره فولاد حرم امام بیشتر می باشد، فیلم‌هایی از این دارو در اینترنت موجود است که باعث می شود انگشت فردی که قطع شده است دوباره رشد کند یا سنگ کلیه‌ فرد آب شود نه اینکه دفع گردد.

وی درپایان با اشاره به درمان ناباروری مردان و زنان در طب اسلامی، اذعان داشت: در طب اسلامی مشکلات صد در صدی ناباروری مردان و زنان رفع می گردد.

درپایان لازم به ذکر است که آیت‌الله تبریزیان با دعوت خادم یاری بهارستان به این شهرستان سفر کرده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.