معاون فنی و عمرانی فرمانداری بهارستان:

بازسازی کانال سیاه آب در دستور کار فرمانداری قرار دارد

معاون فنی و عمرانی فرمانداری بهارستان گفت: به منظور حل ریشه‌ای مشکل اب گرفتگی خروجی کانال سیاه آب بازسازی این کانال در دستور کار فرمانداری قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فاضل نجفی معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره به لزوم رسیدگی به سیمای شهرستان و رفع مشکلات موجود، بیان داشت: طی برگزاری جلسه‌ای قرار بر این شد تا خروجی کانال سیاه آب در نسیم شهر تا چند روز ساماندهی شود.

وی در تشریح این خبر با بیان اینکه کانال سیاه آب در گذشته سبب بروز مشکلات متعددی دشه است، تصریح کرد: با توجه به وقوع آب گرفتگی‌ها در فصل بارش در سال گذشته جلسات متعددی برای رفع این مشکل در فرمانداری شهرستان بهارستان برگزار گردیده است.

نجفی در ادامه باتاکید بر حضور در فصل بارندگی و مشکلات آب‌گرفتگی معابر، اذعان داشت: این آبگرفتگی‌ها که عمدتاً در مواقع بارندگی شدید صورت می گرفت مربوط به عدم ساماندهی کانال سیاه آب در سه راهی کلمه در ورودی نسیم شهر بود.

وی همچنین به لزوم همکاری ادارات شهرستان بهارستان با یکدیگر به‌منظور رفع برخی مشکلات، تشریح کرد: با تصمیمات اتخاذ شده ساماندهی خروجی کانال سیاه آب تا چند روز آینده توسط شهرداری گلستان انجام خواهد شد.

نجفی در خصوص بررسی‌ها و مطالعات انجام شده بر روی کانال سیاه آب گفت: طرح ساماندهی خرورجی این کانال که به وسیله شهرداری شهرگلستان اجرا می شود، طرحی موقت برای رفع فعلی مشکلات احتمالی می باشد.

وی درپایان باتوجه به اینکه مشکلات در سطح شهرستان می بایست به شکل ریشه‌ای و کارشناسی رفع گررد، خاطرنشان کرد: با مطالعات انجام شده توسط مجموعه فرمانداری شهرستان بهارستان برنامه‌ریزی به‌نظور تخریب و بازسازی کانال سیاه آب در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.