بازدید معاون سیاسی اجتماعی استاندارازواحد تولیدی عمران سوله بهارستان

در دهمین روز از دهه مبارک فجر معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران با همراهی فرماندار و جمعی از مسئولین از شرکت عمران سوله بازدید نمود. به گزارش بهارستانه، دکتر چاوشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در حاشیه افتتاحیه برنامه ها و پروژه های عمرانی دهه فجر شهرستان بهارستان با همراهی دکتر سعید ناجی فرماندار بهارستان […]

در دهمین روز از دهه مبارک فجر معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران با همراهی فرماندار و جمعی از مسئولین از شرکت عمران سوله بازدید نمود.

به گزارش بهارستانه، دکتر چاوشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در حاشیه افتتاحیه برنامه ها و پروژه های عمرانی دهه فجر شهرستان بهارستان با همراهی دکتر سعید ناجی فرماندار بهارستان و برخی مسئولین از شرکت عمران سوله بازدید نمود.

شرکت عمران سوله یکی از واحدهای تولیدی بزرگ کشور می باشد که در قلعه میر شهرستان بهارستان مستقر می باشد که در زمینه تولید و اجرای سازه های سازه های و ابنیه صنعتی شامل سوله، پل های فلزی و تجهیزات صنعتی فعالیت می نماید.

در این بازدید معاون سیاسی اجتماعی استانداری در جریان روند تولید و مشکلات پیش روی شرکت قرار گرفته و ضمن صحبت با کارگران دستور اقدام لازم به منظور حل مشکلات و مسائل مطروحه به مسئولین ذیربط را صادر نمود.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.