بازدید شهردار از سطح شهر جهت پیگیری پروژه های در حال انجام

مهندس نعمت زاده در بازدید از سطح شهر، ضمن بازدید از پروژه های در حال انجام، خواستار تسریع در انجام این پروژه ها شد به گزارش بهارستانه؛ در ادامه سلسله بازدیدهای شهردار از سطح شهر و پیگیری میدانی اقدامات و پروژه های انجام شده، مهندس نعمت زاده از محله های قلعه میر، ۲۴ متری شهید […]

مهندس نعمت زاده در بازدید از سطح شهر، ضمن بازدید از پروژه های در حال انجام، خواستار تسریع در انجام این پروژه ها شد

به گزارش بهارستانه؛ در ادامه سلسله بازدیدهای شهردار از سطح شهر و پیگیری میدانی اقدامات و پروژه های انجام شده، مهندس نعمت زاده از محله های قلعه میر، ۲۴ متری شهید شهید چمران و سی متری شهید ستاری بازدید کرد.

در این بازدیدها، شهردار گلستان خواستار تسریع در انجام پروژه های در حال انجام شد و گفت: در جهت رفاه حال شهروندان و احتمال بارشهای پاییزی، باید این پروژه ها در اسرع وقت به اتمام برسد تا مشکلی برای شهروندان پیش نیاید.

ایشان طی بازدیدی که از سی متری شهید ستاری داشتند خواستار گُل کاری بلوار سی متری و رنگ آمیزی جداول و نیمکتهای موجود شدند و از واحد ترافیک شهرداری نیز درخواست کردند نسبت و رفع سد معبر ماشینهای پارک شده در این بلوار اقدام عاجل نمایند.

در بازدید مهندس نعمت زاده از قلعه میر و ۲۴ متری شهید چمران نیز زیباسازی محله های فوق مورد تأیید قرار گرفت و ایشان به چراغانی کردن، خشکه چینی پیاده روها و رفع سد معبر این خیابانها اشاره کردند و خواستار تسریع در انجام آنها شدند.

در بازدید جداگانه ای نیز که شهردار به همراه رییس شورا از سطح جاده ساوه داشتند، طرفین مجدداً بر تسریع در انجام پروژه های در حال انجام تأکید کردند.

در این بازدید ابوالفضل مرادی، رییس شورای اسلامی شهر، جمع آوری خطوط کندرو جاده ساوه را در کاهش ترافیک مؤثر دانست و عنوان کرد: جمع آوری خطوط کندرو، علاوه بر اینکه باعث می شود ترافیک جاده ساوه کاهش پیدا کند، یکی دیگر از مزایای آن، خارج شدن این جاده از پارکینگ و نمایش اتومبیلها می شود.

منبع:روابط عمومی شهرداری گلستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.