گزارش تصویری/

بازدید استاندار استان تهران از واحدهای صنعتی بهارستان

استاندار تهران به همراه جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از واحدهای تولیدی و صنعتی فعال در سطح شهرستان بهارستان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز محمدحسین مقیمی استاندار استان تهران، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، ناطقی‌پور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی از واحدهای تولیدی و صنعتی فعال ر سطح شهرستان بهارستان بازدید کردند.
گفتنی است که در طول این طرح از ۱۲ واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان بهارستان بازدید به عمل آمد و نقاط ضعف و قوّت این واحدها توسط مسئولان بررسی گردید تا در صورت امکان به بهبود روند فعالیت این واحدهای تولیدی و صنعتی کمک شود.
بنابر این گزارش مسئولان استانی و شهرستانی از واحدهای تولیدی و صنعتی مختلفی در شهرستان بهارستان بازدید کردند که از جمله آن‌ها می توان به تولیدی‌های پوشاک، ظروف پلاستیکی، لبنیات و… اشاره کرد، اما در این بین کارگاه تولید ویلچرهای برقی که توسط جوانان فعال بهارستانی راه اندازی شده بود، به دلیل فعالیت جوانان و به کارگیری ایده‌های نو و موفقیت بالا بیش از دیگر واحدها مورد توجه مسئولان قرار گرفت.

*گزارش تصویری:

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.