بازداشت مجدد زندانیان امنیتی کذب است

رئیس سازمان زندان‌ها برخی اخبار منتشرشده مبنی بر بازداشت مجدد زندانیان امنیتی در آستانه انتخابات را تکذیب کرد. غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس درباره برخی اخبار منتشر شده مبنی بر بازداشت مجدد زندانیان امنیتی در آستانه انتخابات گفت: انتشار این موضوعات ناشی از شیطنت رسانه‌های غربی است. وی افزود: ما در آستانه انتخابات هیچ […]

رئیس سازمان زندان‌ها برخی اخبار منتشرشده مبنی بر بازداشت مجدد زندانیان امنیتی در آستانه انتخابات را تکذیب کرد.

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس درباره برخی اخبار منتشر شده مبنی بر بازداشت مجدد زندانیان امنیتی در آستانه انتخابات گفت: انتشار این موضوعات ناشی از شیطنت رسانه‌های غربی است.

وی افزود: ما در آستانه انتخابات هیچ یک از زندانیان امنیتی را که تحمل کیفر آن‌ها به پایان رسیده بازداشت مجدد نمی‌کنیم و افرادی که به زندان بازمی‌گردند کسانی هستند که مدتی را در مرخصی به سر می بردند و اکنون زمان مرخصی آن‌ها به پایان رسیده است.

رئیس سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ارائه مرخصی را برنامه‌ای جاری برای زندانیان دانست و تأکید کرد: ما هر اقدامی هم که انجام دهیم باز افرادی هستند که بخواهند عملکرد ما را زیر سوال ببرند.

وی افزود:‌ زمانی اعتراض‌ها بر این بود که چرا به زندانیان امنیتی مرخصی داده نمی‌شود، وقتی هم که مرخصی می دهیم و زمان آن تمام می‌شود بحث بازداشت مجدد را مطرح می‌کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از پایان زمان مرخصی ما کسی را برای بازگرداندن زندانی هم مأمور نمی‌کنیم و آن‌ها خود به زندان بازمی‌گردند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.