بازار کفش امام علی (ع) به صورت رسمی فعالیت خود را در بهارستان آغاز کرد

بازار کفش امام علی (ع) با نصب تابلو به صورت رسمی آغاز فعالیت خود را در بخش گلستان شهرستان بهارستان اعلام نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهرستان بهارستان سال‌ها است که در حوزه تولید کیف و کفش در سطح استان و کشور صاحب جایگاه ویژه‌ای شده است و تولیدی‌های زیادی در این شهرستان در حوزه تولید کیف و کفش فعالیت می کنند که این موضوع جزو نقاط قوت بهارستان در عرصه ایجاد اشتغال و اقتصاد مقاومتی می باشد.

بنابر این گزارش در همین راستا «بازار کفش امام علی» با فعالیت بیش از ۲۰۰ فروشگاه کفش، امروز پس از حک کردن نام و نشانی خود بر روی یکی از دیوارهای این شهرستان رسماً اعلام موجودیت و فعالیت کرد.

گفتنی است که این بازار در خیابان باغ مهندس شهرگلستان و با همت تولیدکنندگان و حمایت مسئولین شهرستان بهارستان از مدتی پیش فعالیت خود را به صورت غیر رسمی و چراغ خاموش آغاز کرده بود که با نصب تابلو به صورت رسمی در بهارستان آغاز به کار نمود.

درحال حاضر بالغ بر ۶۰۰ واحد تولیدی کفش در بهارستان فعالیت دارند که روزانه بیش از ۸ هزار جفت کفش تولید می کنند که این آمار در نوع خود قابل توجه می باشد که بدون تردید با حمایت بیشتر مسئولین، آمار ارائه شده بهبود خواهد یافت.

پیش از این معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران نیز در خصوص آغاز به کار بازار کفش امام علی (ع) و فعالست تولیدی‌های کیف و کفش در بهارستان گفته بود: بهارستان هیچ سند فرادستی ندارد به همین خاطر ایجاد پایتخت کیف و کفش تهران از جمله مهمترین برنامه‌ها در سند توسعه این منطقه می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که مطمئناً آغاز به کار رشمی این بازار می تواند در آینده سبب رشد و پیشرفت قابل توجه شهرستان بهارستان در حوزه تولید محصولات داخلی شود و به دنبال آن مزایایی نظیر ایجاد اشتغال برای جوانان را به دنبال خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.