بازار شهرگلستان بالاخره تعطیل شد/ مردم از ترددهای غیرضروری خودداری کنند

بعد از عدم همکاری کسبه در روز نخست درنهایت با حضور نیروی انتظانی و عوامل شهرداری، بازار شهرگلستان تعطیل گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، به دنبال شیوع ویروس کرونا در شهرستان بهارستان مراکز عمومی به ویژه بازارهای پرازدحام یکی از کانون‌های شیوع و انتقال ویروس کرونا می باشند در چند روز اخیر با اعلام مسئولین تعطیل اعلام شد.

گفتنی است که شهرداری شهرگلستان بر همین اساس اقدام به تعطیلی و قرنطینه خیابان مدرسه نمود که در روز اول با مقاومت کسبه و شهروندان این امر ناکام ماند‌ و بازار این خیابان همچنان فعال بود.

اما شهرداری گلستان همانطور که قبلا هم اعلام کرده بود سلامت شهروندان را با هیچ چیزی معامله نمی کند، در مقابله با برخی سودجویان کوتاه نیامد و در نهایت عصر روز گذشته با حضور نیروهای واحد رفع سد معبر شهرداری و نیروی انتظامی شهرستان بهارستان، بازار خیابان مدرسه تعطیل شد.

البته همچنان برخی بازارهای این شهرستان نظیر خیابان سوم نسیم شهر با وجود حضور نیروهای انتظامی در روزهای گذشته همچنان فعال می باشند و اغلب کسبه این بازارها حاضر به تعطیل کردن مغازه‌های خود نمی باشند.

درپایان لازم به ذکر است که هرچند تعطیلی بازارها می تواند باعث برخی خسارت‌های مالی برای کسبه شود اما ادامه فعالیت این بازارها می تواند سلامت جامعه و جان افراد بیشتری را به خطر بیاندازد که همین امر. لزوم تعطیلی هرچه سریع‌تر آن‌ها را تشدید می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.