بازار ثبت نام‌های انتخاباتی در بهارستان داغ است/ چهره‌های شناخته شده منطقه حضور خود را در انتخابات پیش‌رو اعلام کرده‌اند

بازار ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم روز به روز گرم‌تر و جنجالی‌تر می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فرایند ثبت نام متقاضیان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های بهارستان و رباط‌‌کریم تا پایان زمان قانونی پنجمین روز همچنان پرشور و بازار ثبت نام‌ها در این دو شهرستان داغ بود.

بنا بر این گزارش، در ستاد انتخابات شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم، از روز نخست تا به امروز ۵۷ نفر داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این دو شهرستان شده‌و برای شرکت در انتخابات پیش‌رو ثبت‌ نام کرده‌اند.

اورنگ یوسفی رئیس سازمان نظام پزشکی استان تهران، ولی‌اله اصغری معاون سابق فرمانداری شهرستان بهارستان، بیت‌اله بدرلو که برخی رسانه‌ها به وی لقب پدیده انتخابات دوره قبل را داده‌اند و سیدضیا چراغی رئیس سابق آموزش پرورش بهارستان از جمله چهره‌های سیاسی و مطرحی می باشند که در طول روز گذشته برای شرکت در انتخابات پیش‌رو ثبت نام کرده‌اند.

ثبت نام فرزند جوان محمدتقی چاپلقی شهردار سابق نسیم شهر نیز به عنوان کاندیدای پوششی پدر، حضور یک جراح مغز، چند شیخ جوان و چندین چهره ناشناخته از جمله دیگر نکات جالب داوطلبان روز گذشته شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم به شمار می رود.

درپایان لازم به ذکر است که در طول روزهای گذشته داوطلبین زیادی با شناسنامه‌های قرمز به ستاد انتخابات شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم آمدند تا شاید به صندلی‌های سبز بهارستان و مجلس شورای اسلامی برسند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.