بازارها و مراکز خرید بهارستان همچنان فعال می باشند

با وجود اعلام تعطیلی تمامی بازارها و مراکز خرید شهرستان بهارستان، این اماکن همچنان فعال می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، به رغم ممنوعیت فعالیت مراکز خرید تا ۱۵ فروردین در شهرهای گلستان و نسیم شهر به منظور عدم ازدحام مردم و جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا، خیابان مدرسه و سوم نسیم شهر و سایر نقاط همچنان فعال می باشند.

گفتنی است حتی عده‌ای حتی حاضر نمی باشند بخاطر سلامتی خود و همشهریان خود برای مدتی کسب و کار خود را تعطیل کنند و علی‌رغم هشدارهای مکرر توجهی به عواقب خطرناک این فعالیت با وجود شیب تند ویروس کرونا ندارند.

این در حالی است که بخاطر همین بی‌توجهی‌ها آمار مبتلا شدگان مشکوک از مرز ۱۰۰ نفر گذشته و تاکنون بیش از ده‌ها نفر نیز بر اثر این ویروس جان خود را از دست دادند پس با این اوصاف قطعاً اگر زنجیره آن با در خانه ماندن قطع نشود مرگ و میرها افزایش خواهد یافت.

برپایه همین گزارش خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان دیروز از تعطیلی بازارهای هر سه شهر گلستان، نسیم شهر و صالحیه تا ۱۵ فروردین ماه خبر داد ولی گوش شنوایی وجود ندارد که انتظار می رود بخاطر حفظ سلامتی شهروندان و کسبه از ابزار قانونی استفاده شود.

درپایان لازم به ذکر است که مسئولین باید فکری به حال صاحبان ملک‌های کسبه و اجاره‌بهاهای آن‌ها نیز بکنند چراکه اگر کسبه کار خود را تعطیل نمایند بدون شک در پرداخت اجاره‌بهای صاحبان مغازه‌ها با مشکلاتی روبه‌رو خواهند شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.