بازارهای شهرگلستان حتی به مصوبه سران سه قوه هم پشت کردند

با وجود اعلام تعطیلی اصناف غیرضروری و بازارهای شهرستان بهارستان به مدت ۱۰ الی ۱۵ روز، اغلب این اماکن همچنان فعال می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بر اساس مصوبه سرانه سه قوه در راستای مقابله با کرونا بازار‌های بخش گلستان شهرستان بهارستان حداقل باید تا ۱۳ فروردین تعطیل باشند ولی بازاریان این منطقه توجهی به این موضوع نمی کنند و از صبح امروز همچون روزهای گذشته فعال می باشند.

بدون شک در خانه ماندن آن هم در این ایام نوروز برای کسبه کار سختی است اما وقتی تنها راه چاره ما در برابر یک ویروس کشنده خانه نشینی و قطع زنجیره ابتلا به این بیماری باشد چاره‌ای جز در خانه ماندن نداریم.

اما در این میان عده‌ای کوچکترین توجهی نه به بیماری کرونا و نه به مصوبات مربوط به این موضوع ندارند و با وجود اعلام ممنوعیت فعالیت برخی اصناف در این ایام بازهم فعالیت خود را به هر نحوی ادامه می دهند که خود زمینه انتقال بیماری کرونا را فراهم می کند.

همچنین گفتنی است که شهروندان نیز بدون توجه به توصیه‌های بهداشتی زمانی که با بازارهای فعال شهرستان بهارستان مواجه می شوند تصمیم به خرید می گیرند و نتیجه تمام این‌ها، بازارهای شلوغی است که زمینه‌ساز انتقال ویروس کرونا و به خطر افتادن بیش از پیش سلامت جامعه می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که از مسئولان امر انتظار می رود تا تدابیر جدی‌تری را برای تعطیلی بازار خیابان مدرسه گلستان فراهم کنند چراکه این بازار یکی از محل‌های تجمع مردم محسوب می شود و می تواند زمینه گسترش ویروس کرونا را در منطقه افزایش دهد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.