ایمن سازی مسیر تردد خودروها و عابرین در حصارک پایین

ورودی شهرستان بهارستان که به دلیل نبود دوربین کنترل سرعت، مأمور پلیس راهور و سرعت‌گیر به محل جولان رانندگان متخلف بدل شده بود، توسط شهرداری نسیم شهر ایمن سازی گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،در خیابان‌ها و معابر شهرهای شلوغ معمولاً برای جلوگیری از بروز تصادفات رانندگی، شهرداری‌ها با همکاری پلیس راهور اقدام به نصب دوربین‌های کنترل سرعت یا سرعت‌گیرها می کنند تا بدین وسیله از سرعت بالای ودروهای عبوری کاسته شود.

شهرستان بهارستان نیز به دلیل جمعیت بالا و تردد بالای خودروهای سبک و سنگین به ویژه در نسیم شهر نیاز مبرم به این امر دارد که تا حد زیادی نیز محقق شده است اما هنوز نقاطی از سطح شهرستان بهارستان دارای این مشکل می باشند، که از جمله آن‌ها می توان به ورودی شهرستان در حصارک پایین اشاره کرد.

خوشبختانه این منطقه که به دلیل سرعت بالای رانندگان و کم توجهی آن‌ها به قوانین بستر حوادث رانندگی بود، توسط مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر ایمن سازی گردید و عملیات ایجاد سرعتگاه واقع در ورودی شهرستان بهارستان (حصارک پایین) با هدف بهبود عبور و مرور شهری و تامین ایمنی شهروندان توسط شهرداری نسیم شهر انجام شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.