رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان:

ایستادگی مردم در دوران دفاع مقدس برگرفته از قیام عاشورا بود

رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان گفت: مقاومت و ایستادگی مردم ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی در حقیقت برگرفته از قیام امام حسین (ع) در مقابل ظلم و استکبار بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حمید آهنگ رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر درس ایستادگی هشت سال دفاع مقدس، اذعان داشت: بدون تردید قیام عاشورا، الگوی ایستادگی مردم ایران در دوران دفاع مقدس بوده است.

وی در ادامه با گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: دفاع مقدس و مقاومت مردم ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی در حقیقت برگرفته از حماسه بزرگ عاشورا و قیام امام حسین (ع) در مقابل ظلم و استکبار بود.

آهنگ با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس و لزوم توجه ویژه به این هفته، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای بازخوانی دستاوردهای مقاومت مردم در تاریخ دفاع مقدس و اندیشه‌های بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) در دفاع از آرمان‌ها و اصول اسلام می باشد.

وی همچنین در رابطه با نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، تبیین کرد: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در اعتماد و توجه به همت جوانان، اقدام عملی برای تحقق شعار سال در رونق تولید، ایجاد اشتغال و وحدت ملی باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: مجموعه‌های مدیریت شهرها و روستاها می بایست به بسط و اشاعه ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با رویکرد عاشورایی توجه داشته باشند و برنامه‌های خود را با محوریت مذکور اجرا نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.