فرماندار شهرستان بهارستان:

ایجاد و نگهداری از کمپ‌های ترک اعتیاد در دستور کار قرار دارد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: ایجاد و نگهداری از کمپ‌های ترک اعتیاد در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان در دستور کار مسئولیت قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، بیان داشت: در طول این نشست مصوبات جلسه پیشین این شورا توسط اعضا حاضر مرور گردید.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه مسئولین باید در انجام وظایف خود پیرامون ساماندهی معتادان جدی‌تر وارد شوند، تصریح کرد: موضوع اشتغال بهبود یافتگان نقش مستقیم در ساماندهی معتادین و مبارزه با مواد مخدر دارد و تمانی ادارات و دستگاه‌ها در رابطه با این نوضوع برای انجام اقدام مشترک دارای تکلیف می باشند.

خانجانی در رابطه با اقدامات صورت گرفته پیرامون اشتغال بهبودیافتگان، اظهار داشت: درحال حاضر در روستای امامزاده باقر (ع) ۶۰۰ متر و در روستای ریه ۳۲۰۰ متر مربع کارگاه به جهت اشتغال بهبود یافتگان منظور شده و در آینده راه اندازی می شود.

وی همچنین به لزوم رعایت برخی نکات در شغل‌های ایجاد شده برای بهبود یافتگان، تبیین کرد: می بایست تمامی مشاغلی که برای بهبود یافتگان پیش‌بینی می شود شامل فعالیت بدنی باشد، چراکه این امر در جلوگیری از آلودگی مجدد فرد کمک می نماید و باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به وجود منابع کافی در ابعاد مختلف برای ساماندهی ویژه معتادان و مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: ایجاد و نگهداری از کمپ‌های ترک اعتیاد با کمک شهرداری‌ها و دهیاری‌های بهارستان می بایست در دستور کار جدی مسئولین قرار بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.