ایجاد فرهنگ غربی در بین ایرانیان از سنین پایین آغاز می شود

دانش آموزان زمانی که تمام وسایل و لباس‌هایشان اشاره به غرب و فرهنگ غربی دارد ناخودآگاه از سنین پایین از فرهنگ ایرانی و اسلامی دور و به فرهنگ غرب نزدیک می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اغلب مسئولان و کارشناسان کشوری این روزها بر روی بحث تهاجم فرهنگی، غربگرایی و موضوعاتی از این قبیل و اهمیت مقابله و یشگیری از این موضوع تاکید دارند و اکثر توجهات در این حوزه بر روی جوانان و دانشجویان می باشد و به نوعی آنان را هدف اصلی دشمنان می دانیم.

اما در این بین دشمنان انقلاب و ایران به سادگی به تربیت کودکان از سنین پایین با فرهنگ و تفکر غربی درحال آماده سازی آنان می باشند تا زمانی که در سنین جوانانی مسئولان به فکر انجام کارهای فرهنگی می افتند، دیگر پاسخی از جوانان دریافت نکنند.

گفتنی است که این موضوع را به خوبی با سر زدن به بازار لوازم التحریر و پوشاک کودکان و دانش آموزان به ویژه در فصل شروع مدارس می توان درک کرد، چراکه اغلب این اقلام پر از تصاویر قهرمانان غربی و تصاویری می باشد که فرهنگ غرب و غیر اسلامی را تبلیغ می کند.

این وضعیت به حدی پیش رفته است که امروز در شهرستان بهارستان حتی کالاهای داخلی نیز با برچسب‌ها و تصاویر شخصیت‌های کارتونی غربی نظیر باربی، بن تن، شخصیت‌های فیلم انتقام جویان و… فروخته می شود، که تمامی این شخصیت‌ها نمادی از فرهنگ غرب، تفکرات غربی، بی‌حجابی و موارد این چنینی را به کودکان می آموزند و زمانی که فرد از سنین پایین با چنین چیزهایی درگیر باشد مطمئناً در بزرگسالی و جوانی نیز به شکل ناخودآگاه به سمت آن‌ها خواهد رفت.

درپایان لازم به ذکر است که درکنار آماده سازی مدارس و فضای شهر برای دانش آموزان که امری بسیار پسندیده و قابل قبول به حساب می اید، مسئولان شهرستانی می توانستند با نظارت بر روی واحدهای صنفی لوازم التحریر و همچنین تولیدی‌های پوشاک و کیف و کفش، فرهنگ ایرانی و اسلامی را از همین سنین پایین در بین کودکان نهادینه کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.