فرماندار شهرستان بهارستان:

ایجاد زیرساخت‌های اورژانس اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: ایجاد زیرساخت‌های اورژانس اجتماعی در شهرستان بهارستان در جهت مبارزه با آسیب‌های اجتماعی درحال انجام می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت کاهش آسیب‌های اجتماعی، عنوان داشت: درحال حاضر ایجاد زیرساخت‌های اورژانس اجتماعی در شهرستان بهارستان ضرورت‌های جامعه می باشد.

وی در ادامه به برگزاری نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، زنان و خانواده اشاره کرد و گفت: باتوجه به تراکم جمعیتی بالا در شهرستان بهارستان اقدامات پیشگیرانه در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی ضروری می باشد.

خانجانی باتاکید بر وظایف و نحوه فعالیت اورژانس اجتماعی در سطح شهرستان، تصریح کرد: شناسایی کانون‌ها و مناطق آسیب‌زای اجتماعی از اهدافی می باشد که اورژانس اجتماعی بهارستان دنبال می کند.

وی همچنین در رابطه با اهمیت فعالیت این اورژانس اجتماعی در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: این مرکز با اطلاعات ارزشمندی که در اختیار دارد بستر مناسبی به جهت رصد آسیب‌های اجتماعی در جامعه می باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به تلاش مسئولین بهارستانی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، تبیین کرد: به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی فراهم کردن زیرساخت‌های اورژانس اجتماعی در سطح شهرستان می بایست به طور جدی پیگیری شود.

وی درپایان باتوجه به لزوم بررسی کافی موضوع ایجاد این اورژانس اجتماعی در بهارستان، خاطرنشان کرد: موضوع کارشناسی ایجاد اورژانس اجتماعی در این شهرستان در جلسه‌ای با حضور سازمان بهزیستی و مدیریت استان بررسی و همچنین در جلسه‌ای با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور تعیین تکلیف و احداث شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.