فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان:

ایجاد امنیت برای شهروندان بهارستانی جزو الویت‌های اصلی ما می باشد/ یک سوداگر مرگ در بهارستان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: از این پس شهرستان بهارستان در جهت مبارزه با مواد مخدر، محلی ناامن برای فروشندگان مواد مخدر می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضایی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم برخورد و مقابله با پدیده اعتیاد و مواد مخدر در سطح شهرستان، عنوان داشن: یکی دیگر از فروشندگان مواد مخدر در بهارستان شناسایی و توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر شد.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات شناسایی و دستگیر این فروشنده مواد مخدر در بهارستان، تشریح کرد: بل هوشیاری نیروی انتظامی بخش بوستان این شهرستان، یک سوداگر مرگ در بوستان استاد شهریار نسیم شهر دستگیر شد.

رضایی در رابطه با نتایج بازجویی صورت گرفته از فرد دستگیر شده، اظهار داشت: در بازجویی اولیه مقداری مواد مخدر از متهم به دست آمده که با تیز بینی نیروهای پلیس شهرستان بهارستان سوئیچ خودرویی نیز از فرد به دست آمده که خودرو نیز مورد بررسی قرار گرفت که علاوه‌بر وجود مواد مشخص شد خودرو نیز سرقتی بوده است.

وی همچنین به لزوم برخورد قانونی و جدی با فروشندگان مواد مخدر اشاره کرد و گفت: پرونده فرد دستگیر شده به جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی مربوطه ارجاع داده شد تا مطابق قانون با این فروشنده مواد مخدر برخورد صورت بگیرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به این مطلب که از این پس بهارستان محلی ناامن برای سوداگران مرگ خواهد بود، خاطرنشان کرد: بدون شک ایجاد امنیت نیز برای همشهریان بهارستانی یکی از اولویت‌های اصلی سبز پوشان ناجا می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.