رئیس شورای اسلامی شهرگلستان:

ایام دهه فجر در تاریخ کشور ما فراموش ناشدنی است/ مردم در ۲۲ بهمن سال جاری بار دیگر حماسه آفرین خواهند شد

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: بدون شک مردم شهرستان بهارستان به ویژه شهرگلستان با حضور پرشور خود در 22 بهمن ماه سال جاری بار دیگر حماسه آفرینی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان باتاکید براهمیت ایام الله دهه فجر، بیان داشت: دهه فجر آرمان ملتی می باشد که برای برپایی ارزش‌های اسلامی، به خون سیدالشهدا (ع) تأسی کرد و با نثار خون خود نهال انقلابی را آبیاری کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تنها چند روز به جشن چهل سالگی انقلاب باقی مانده است، تصریح کرد: با گذشت سی و نه سال از طلوع این انقلاب، همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل جهان شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی و احترام به رأی اکثریت می باشد.

حسنی در رابطه با تقارن ایام دهه فجر و ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س)، اذعان داشت: بدون شک فرصت پیش آمده امکان بهره‌گیری مضاعف از انوار هدایت الهی و برکات فاطمی را برای ملت ایران فراهم می سازد و باید توجه ویژه‌ای به این موضوع شود.

وی همچنین به اینکه امنیت و آسایش امروز مردم مدیون خون شهدا می باشد، اشاره کرد و گفت: باید خداوند را شاکر باشیم که به برکت نفس قدسی معمار کبیر انقلاب و ایثار وفداکاری شهیدان، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز روان و واژه‌های جهاد و شهادت را در ایران زنده نگه داشت.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ما می باشد، افزود: بدون تردید در ۲۲ بهمن ماه سال جاری حضور مردم بار دیگر حماسه‌ای زرین از افتخار را در تاریخ ثبت  خواهد کرد و در راهپیمایی بزرگ این روز، موجی خروشان در جای جای ایران اسلامی، روان خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.