اکبری: مشارکت مردم در انتخابات عامل ثبات نظام و انقلاب است

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که نباید با تخریب مجلس دهم مردم را از مشارکت در انتخابات دلسرد کرد بلکه باید برای افزایش مشارکت مردم هر اقدامی که می توانیم در جهت اعتمادسازی انجام دهیم.

به گزارش بهارستانه به نقل از ایسنا، علی اکبری با اشاره به ضرورت مشارکت مردم در انتخابات و استفاده از حق رای خود بیان کرد: برگزاری انتخابات از دستاوردهای انقلاب بوده و حضور و مشارکت مردم عامل ثبات و استحکام انقلاب و نظام است. انتظار می رفت اکثر نماینده‌ها امکان حضور در انتخابات دور بعد را نیز داشته باشند اما این امر کنون محقق نشده است.

وی در ادامه اظهار کرد: اکنون در فضای مشارکت انسجماد و سردی حس می‌شود و در صحبت‌های مردم حس می‌شود که به دنبال شرایط پیش آمده و رد صلاحیت‌ها رقبت چندانی برای مشارکت وجود ندارد، اما باید تلاش کرد که مردم در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند و با حضور حداکثری باری دیگر از نظام و انقلاب با قدرت پشتیبانی کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس تصریح کرد: مشارکت مردم پایه‌های نظام را تحکیم می‌کند. برای افزایش مشارکت مردم باید از فرصت باقی مانده استفاده کرد. به دنبال تایید صلاحیت‌ها بخش بیشتر اصلاح طلبان از حضور در صحنه انتخابات در سراسر کشور کنار رفتند. رسانه‌ها اکنون می‌توانند وارد صحنه شوند و بر روی نقاط مشترک تمرکز کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: متاسفانه صداوسیما و برخی از افراد به تخریب مجلس دهم روی آورده‌اند در حالی که این مجلس دستاوردهای زیادی داشته است. نباید با این اظهارات مردم را از مجلس و مشارکت در انتخابات دلسرد کرد. برای افزایش مشارکت مردم باید هر اقدامی که می‌توانیم در جهت اعتمادسازی انجام دهیم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.