شهردار شهرصالحیه:

اولین گلخانه شهرصالحیه در هفته دولت به بهره‌برداری می رسد/ پروژه‌های عمرانی با روند مناسب درحال اجرا می باشند

شهردار شهرصالحیه گفت: پروژه‌های متعددی به جهت افتتاح در هفته دولت سال جاری در شهرصالحیه آماده شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه در رابطه با وضعیت پروژه‌های عمرانی سطح شهر، عنوان داشت: درحال حاضر ۸ پروژه مهم‌ و متنوع با ۴۰ میلیارد اعتبار به منظور بهره برداری در هفته دولت سال جاری در صالحیه آماده می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر روند مناسب دیگر پروژه‌های درحال اجرا در شهرصالحیه، تبیین کرد: ۵ پروژه اساسی دیگر نظیر نخستین گلخانه شهرصالحیه درحال حاضر با پیشرفت مطلوبی مواجه بوده و مطابق برنامه‌ریزی صورت گرفته در دست اجرا می باشد.

قربانی با اشاره به جزئیات پروژه احداث اولین گلخانه شهرصالحیه، اذعان داشت: مساحت پروژه گلخانه بالغ بر ۴۰۰۰ متر مربع می باشد و در این پروژه پنج سالن مجزا به منظور تولید محصولات سبز فعالیت می کنند و طبق پیش بینی‌های انجام شده دورنمای مناسبی در راستای اقتصاد مقاومتی و همچنین تولید اشتغال متصور است.

وی همچنین به برگزاری جلسه هماهنگی و همفکری پیرامون طراحی داخلی بهینه در بزرگترین مجموعه فرهنگی و هنری شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: علاوه‌بر پیش بینی یک کتابخانه مجهز با تمام متعلقات لازم، در جلسه مذکور مقرر گردید تا مجموعه از فضاهای مورد نیاز فرهنگسرا و یک محیط به منظور ایجاد آمفی تئاتر در مجموعه فرهنگی و هنری شهید امامی برخوردار شود.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه ایجاد فضاهای مکث نظیر گالری، استراحت و گفت‌وگو از دیگر ایده‌هایی جلسه مذکور بود، افزود: مجموعه فرهنگی و هنری چند منظوره شهید امامی شهرداری شهرصالحیه در ۱۵۰۰ متر همزمان با هفته دولت ۱۳۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.