اولین نقاهتگاه بیماران کرونایی بهارستان افتتاح گردید

اولین نقاهتگاه بیماران کرونایی با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اولین نقاهتگاه شهرگلستان برای پذیرش بیماران مشکوک به ویروس کرونا و مبتلا به ویروس کرونا ترخیص شده از بیمارستان، در شهرک سبزدشت با تلاش مجموعه شهرستان به ویژه شهرداری شهرگلستان افتتاح شد.

گفتنی است که این مرکز با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین نورپور امام جمعه بخش گلستان، خالقی شهردار شهرگلستان، دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

بنابر این گزارش، نقاهتگاه شهرگلستان امروز در ساختمان میدان و میوه و تره بار شهرک سبزدشت با ۷۰ تخت درمانی در دو بخش زنان و مردان در کمترین زمان ممکن به مرحله بهره برداری رسید.

خانجانی در حاشیه افتتاح این نقاهتگاه، باتاکید بر لزوم توجه به نکات بهداشتی، عنوان داشت: شهروندان از دوستان، همسایگان و بستگان خود بخواهند که مسئولانه‌تر نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های اعلامی مسئولان را رعایت کنند.

درپایان لازم به ذکر است که افتتاح این نقاهتگاه بدون تردید کمک شایانی در ارائه خدمات بهتر به شهروندان بهارستانی به ویژه افراد مشکوک به بیماری کرونا خواهد کرد و مطمئناً گام بزرگی در جهت مبارزه با کرونا در بهارستان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.