اولین نشست کتابخوانان ویژه بانوان در بهارستان برگزار شد

اولین نشست کتابخوانان ویژه بانوان شهرستان بهارستان در محل سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری قلم برگزار شد.

به گزارش بهارستانه به نقل از  واحد روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان :اولین نشست کتابخوانان ویژه بانوان شهرستان بهارستان در محل سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری قلم برگزار شد.

این مراسم با حضور سید محسن موسوی بخشدار بوستان ، عبدالرضا علی پناه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان ،  حجت الاسلام روح الله آهنگران رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ، معصومه آسوده مشاور فرماندار بهارستان در حوزه بانوان و جوانان ،رابطین سلامت و امور بانوان ادارات شهرستان در محل سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری قلم  برگزار  شد.

در  این مراسم  سید محسن موسوی بخشدار بوستان برگزاری این نشست ها را روشی موثر در راستای ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی دانست .

شایان ذکر است در این مراسم  مریم اکبری زاده با کتاب فرزند پروری  – سهیلا مجرد با کتاب ازدواج مناسب برای جوانان و مریم دشتبانی با کتاب کیمیای محبت از شبکه بهداشت و درمان ،معصومه صداقت با کتاب زن شاداب از آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان ، ظریفه قاسم پور با کتاب شغل  – کلثوم صادقی با کتاب اول خانواده از اداره کتابخانه های عمومی  و فاطمه قاسمی با کتاب ادبیات کودکان و نوجوانان و ترویج خواندن به همراه معرفی اجمالی از چند کتاب کودک موفق عصر امروز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان به معرفی کتاب به صورت شفاهی پرداختند .

لازم به توضیح است در پایان از ارائه دهندگان کتاب با اهداء لوح سپاس و هدایای نقدی تقدیر شد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.