اولین نشست هم اندیشی برنامه ایراپن در بهارستان برگزار گردید

اولین نشست هم اندیشی برنامه ایراپن در شهرستان بهارستان با حضور مسئولان شهرستانی و کارشناسان بهداشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اولین نشست هم اندیشی برنامه ایراپن در سال جاری با حضور دکتر سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، کارشناس و مسئولین ستادی واحدهای پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها، بهداشت خانواده، بهداشت محیط، سلامت روان، آموزش سلامت و آزمایشگاه در محل سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان بهارستان برگزار شد.

گفتنی است که این نشست به همت واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان برگزار گردید که مضمون اصلی برنامه ایراپن، پیشگیری از سکته‌های قلبی و مغزی از طریق خطرسنجی و مراقبت ادغام یافته دیابت، فشارخون بالا و اختلالات چربی‌های خون می باشد.

سلیمانی‌جوان در این نشست با اشاره به اهمیت بررسی اقدامات انجام شده در سطح شهرستان، بیان داشت: از زمان اجرایی شدن برنامه ایراپن تا به امروز راهکارها و رهنمودهای ارشادی خوبی در خصوص ارتقاء کمی و کیفی این برنامه در جلسات هم اندیشی ارائه شده است.

وی درپایان به لزوم اجرای چنینی برنامه‌هایی در شهرستان بهارستان تاکید کرد و افزود: برگزاری برنامه‌هایی با مضمون بهداشتی و درمانی در سطح بهارستان تاثیرات و بازتاب‌های مناسبی داشته و دارد و باتوجه به مشکلات زیرساختی موجود در این حوزه، اجرای برنامه‌های این چنینی سبب رفع بخشی از مشکلات شهروندان می شود.

لازم به ذکر است که درپایان نشست هم اندیشی برنامه ایراپن مریم دشتبانی کارشناس مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها و فاطمه محمدلو کارشناس مسئول واحد بهداشت خانواده شبکه بهداشت و درمان بهارستان مطالبی در رابطه با بهبود فرآیند انجام خدمت مطرح کردند و حاضرین در جلسه به بحث و گفت‌وگو در خصوص موضوع جلسه پرداختند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.