شهردار نسیم شهر:

اولین محموله کمک‌های غیرنقدی مردم نسیم شهر به مناطق سیل‌زده ارسال شد

شهردار نسیم شهر گفت: با تلاش‌های مردم و مسئولین، اولین محموله کمک‌های غیرنقدی مردم نسیم شهر به استان خوزستان ارسال گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به برپایی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی به سیل‌زدگان، عنوان داشت: پایگاه‌های مذکور در مناطق و معابر سطح شهر ایجاد شده است و مجموعه مدیریت شهری با تمام قوا و با همکاری شورای اسلامی شهر، فرمانداری شهرستان بهارستان و جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی مشغول جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی شهروندان نسیم شهری می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه شهروندان نسیم شهری در کمک به هموطنان خود عملکرد بسیارخوبی داشته‌اند، تصریح کرد: مردم نسیم شهر با تمام شرایط سخت زندگی، همیشه در صحنه بوده و در حد توان از کمک به هموطنان خود دریغ نمی نمایند.

شوندی در رابطه اهمیت جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی برای مناطق سیل‌زده، اذعان داشت: تمرکز اصلی بر جمع آوری کمک‌های غیرنقدی می باشد تا بتوان بر اساس نیازهای اعلام شده از سوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان تهیه و ارسال شود.

وی همچنین به ارسال اولین محموله کمک‌های مردمی شهروندان نسیم شهری توسط شهرداری نسیم شهر به مناطق سیل‌زده اشاره کرد و گفت: این محموله از کمک‌های مردمی در ساعت ۲۳ مورخ ۹۸/۱/۲۴ به استان خوزستان ارسال گردید.

شهردار نسیم شهر در‌پایان باتوجه به تلاش‌های همگانی در راستای کمک به هموطنان سیل‌زده، خاطرنشان کرد: سعی و تلاش بی‌وقفه اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار و جمعیت هلال احمر و نیروهای شهرداری و به ویژه مردم فهیم و شریف نسیم شهر که همیشه در تمامی شرایط در صحنه حضور داشتند، لایق تقدیر و تشکر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.